نحوه ارسال سفارشات داخل اصفهان

اصفهان دارو برای ارسال سفارشات اصفهان از پیک موتوری استفاده نموده که شما عزیزان می توانید برای سفارشات اصفهان بازه های زمانی و روز مد نظر خود را نیز انتخاب نمایید.

در شرایط ویژه مانند روزهای تخفیفی و ایامی که شرایط جوی مناسب ارسال کالا نباشد به مشتریان از طریق تماس تلفنی و یا شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد تا در جریان امور قرار بگیرید.

نحوه تحویل گرفتن کالا در سفارشات اصفهان :

تمامی کالاهای اصفهان دارو توسط پیک  ارسال می شود که در صورت بروز مشکل هنگام تحویل و یا برخورد نامناسب می توانید با گزارش نام پیک مربوط مشکل را به ما اطلاع داده تا پیگیری های لازم انجام شود.

هنگام تحویل کالای مربوطه حتما در حضور همکاران به بررسی کالا بپردازید و در صورت مخدوش بودن آن از تحویل آن خودداری نمایید.

زمان تحویل گرفتن کالا در سفارشات اصفهان :

کاربران می توانند برای سفارشات داخل اصفهان روز و زمان تحویل را هنگام سفارش دادن مشخص نمایند و کالای خود را در زمان مشخص کرده تحویل بگیرند.

نحوه پرداخت سفارشات اصفهان :

تنها روش پرداخت برای سفارشات پرداخت اینترنتی می باشد که از کلیه کارت های بانکی عضو شتاب هنگام ثبت سفارش امکان پذیر می باشد.

هزینه های ارسال سفارشات اصفهان :

هزینه ارسال برای سفارشات زیر ۱۵۰ هزار تومان 15 هزار تومان

هزینه ارسال برای سفارشات بین ۱۵۰ الی ۲۵۰ هزار تومان 8 هزار تومان

و هزینه ارسال سفارشات بالای ۲۵۰ هزار تومان رایگان می باشد.

ارسال فوری تهران!

عزیزانی که نسبت به دریافت سفارش خود عجله دارند و سفارش خود را به صورت فوری می خواهند، میتواند سفارش آنها را با شرکت های حمل و نقل (نظیر الوپیک و اسنپ) ارسال کند. برای استفاده از این امکان خریداران باید مبلغ سفارش خود را به صورت اینترنتی و یا کارت به کارت پرداخت کنند. و هزینه ارسال به عهده خود مشتری و با شرکت های حمل و نقل محاسبه فرمایند.

نحوه ارسال سفارشات شهرستان

تمامی سفارشات ارسالی به شهرستان توسط پست ارسال می گردد که پس از تحویل مرسولات به اداره پست کد رهگیری برای مشتریان به صورت خودکار ارسال خواهد شد که با استفاده از این کد می توانید به بررسی آن بپردازید.

نحوه تحویل گرفتن کالا در سفارشات شهرستان :

با توجه به اینکه ارسال سفارشات شهرستان بر عهده پست می باشد تحویل کالا به مشتریان از قوانین اداره پست کشور تبعیت می کند.

زمان تحویل گرفتن کالا در سفارشات شهرستان:

پس از ثبت سفارش ۳ الی ۵ روز کاری زمان می برد تا سفارش شما توسط پست به شما مشتریان گرامی تحویل داده شود.

نحوه پرداخت سفارشات شهرستان :

تنها روش پرداخت برای سفارشات پرداخت اینترنتی می باشد که از کلیه کارت های بانکی عضو شتاب هنگام ثبت سفارش امکان پذیر می باشد.

هزینه های ارسال سفارشات شهرستان:

هزینه ارسال سفارشات توسط پست به کل کشور ۱۵.۰۰۰ تومان می باشد و در صورتیکه سفارش شما بیش از ۲۵۰ هزار تومان باشد ارسال رایگان خواهد بود.ا